O nas

Biacomex S.A. transportem autokarowym profesjonalnie zajmuje się od 1989 roku. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm transportowych w Polsce, co świadczy o naszym profesjonalizmie i doświadczeniu. Oferujemy Państwu wynajem autokarów wysoko-pokładowych sprawdzonych, renomowanych marek: MERCEDES, VOLVO, SCANIA i VDL oraz busów marki MERCEDES i FORD. Nasze autokary oferujemy na wynajmy turystyczne (zarówno krajowe jak i zagraniczne) dla grup zorganizowanych (szkoły, zakłady pracy, instytucje i urzędy, biura podróży) jak i osób prywatnych.< W oparciu o tabor własny, jak i sprawdzonych przewoźników jesteśmy w stanie zorganizować przewóz autokarami i busami z okolic Warszawy, Białegostoku, Podlasia jak również z Wilna czy Białorusi.

Dokumenty uprawniające do świadczenia usługZapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zachęcamy do współpracy.


Wynajem autokarów i busów

BIACOMEX S.A.
ul. Elewatorska 39
15-620 Białystok, Polska

tel: +48 85 66 444 58
tel 24h: +48 695 736 817
tel. +48 693 301 838 , +48 695 736 801


Godziny otwarcia:
Pon - Piątek: 8-17
Sobota: 8-16

Dane firmy do wystawiania faktur
BIACOMEX S.A.
ul. Elewatorska 11/1
15-620 Białystok
KRS: 0000047861
NIP: 542-02-00-866
REGON: 050554320

PKO BP S.A.
BIC (SWIFT): BPKOPLPW
konto PLN:
PL15 1020 1332 0000 1102 1066 7063
konto EUR:
PL82 1020 1332 0000 1702 0761 1033

Nasze Auty

Biacomex S.A. transportem autokarowym profesjonalnie zajmuje się od 1989 roku.

Biacomex S.A. transportem autokarowym profesjonalnie zajmuje się od 1989 roku. W 2019 roku obchodzimy jubileusz 30-lecia działalności naszej firmy. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm transportowych w Polsce, co świadczy o naszym profesjonalizmie i doświadczeniu. Posiadamy przez nas tabor to jedne z najnowocześniejszych autobusów jeżdżących po polskich drogach. Nasze autokary są zaangażowane w obsługę połączeń liniowych do Europy w ramach platformy SINDBAD-EUROBUS, a także w wynajmy turystyczne dla grup zorganizowanych (szkoły, zakłady pracy, instytucje i urzędu) jak i osób prywatnych.

Oferujemy Państwu wynajem autokarów wysoko-pokładowych sprawdzonych, renomowanych marek: MERCEDES, VOLVO, SCANIA i VDL oraz busów marki MERCEDES i FORD a także samochodów osobowych marki Mercedes i Ford.. Aktualnie dysponujemy autokarami mogącymi przewieźć od 4 do 62 osób w pełnej opcji wyposażenia. Co roku poszerzamy naszą ofertę o nowe, luksusowe autokary i busy. Autokary w naszej firmie są sprawdzane przed każdą trasą przez nasz wyspecjalizowany warsztat naprawczy natomiast naprawy bardziej wymagające są wykonywane przez autoryzowane serwisy. Wszystkie autokary, które Państwu proponujemy są najwyższej klasy turystycznej, wyposażone w klimatyzacje i indywidualne nawiewy, wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, barek i toaletę, system audio-video oraz bezpłatny internet Wi-Fi.

Wszystkie autokary, które Państwu proponujemy są najwyższej klasy turystycznej, wyposażone w klimatyzacje i indywidualne nawiewy, wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, barek i toaletę, system audio-video oraz bezpłatny internet Wi-Fi.

Na terenie kraju i Europy obsłużyliśmy wiele grup, o różnych profilach. Jeśli stajecie Państwo przez wyborem przewoźnika, bardzo ważne aby był to przewoźnik sprawdzony i doświadczony a podróż była bezpieczna i komfortowa. Doradzimy Państwu jaką optymalną drogę przejazdu wybrać, przygotujemy szczegółową i rzetelną kalkulację, zaoferujemy środek transportu adekwatny do wyjazdu a także odpowiemy na wszystkie pytania związane z planowanym przejazdem. W oparciu o tabor własny, jak i sprawdzonych przewoźników jesteśmy w stanie zorganizować przewóz autokarami i busami z okolic Warszawy, Białegostoku, Podlasia jak również z Wilna czy Białorusi. Daje to nam możliwość logistycznej obsługi imprezy z ilością uczestników nawet kilkaset osób.

Wprowadzone w Europie rygorystyczne normy środowiskowe zmuszają nas do posiadania zezwoleń na wjazdy do wszystkich tych miast europejskich. Przed zamówieniem autokaru radzimy Państwu upewnić się czy autokar, który Państwo planują wynająć posiada zgodę na wjazd do konkretnego miasta. My ze swojej strony na bieżąco uzupełniamy rejestracje zarówno w urzędach podatkowych krajów Europejskich jak i miastach, w których pojawiają się obowiązkowe rejestracje pojazdów i ich norm emisji spalin Kierowcy – to kolejny priorytet w naszej firmie oraz bardzo ważne ogniwo w realizacji usługi przewozowej. Zatrudniając na umowę o pracę minimum dwóch kierowców na każdy autokar, jesteśmy pewni, że kierowca ten zna dobrze autokar, który prowadzi, dba o jego czystość, niezawodn . Jesteśmy pewni, że kierowca, który posiada stabilne zatrudnienie, jest regularnie szkolony, jeździ pojazdami nowoczesnymi, , będzie kierowcą opanowanym, doświadczonym, odpowiednio wykwalifikowanym, a przede wszystkim bezpiecznym. Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie i wysokie kompetencje zawodowe oraz są znani z wysokiej kultury osobistej i doskonałej znajomości tras. Staramy się podnosić ich kwalifikacje biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach i testach umiejętności.

Nasze Autokary i Busy

68 osobowe

Luksus i wygoda
zobacz

Scania Irizar i6s 15/37

58 osobowe

Luksus i wygoda
zobacz

Volvo, Scania

56 osobowe

Luksus i wygoda
zobacz

Mercedes

54 osobowe

Luksus i wygoda
zobacz

Bova VDL

50 osobowe

Luksus i wygoda
zobacz

Scania, Volvo

23 osobowe

Luksus i wygoda
zobacz

Mercedes Sprinter

20 osobowe

Luksus i wygoda
zobacz

Mercedes Sprinter